gespreksdagen

In het verleden organiseerden wij de gespreksdagen, samen met het Technisch Instituut Sint-Jansberg. Na een grondige hervorming nodigen wij een aantal sprekers uit om enkel op onze school een voordracht te geven, aangepast aan het niveau van onze leerlingen.

Na het succes van de tien voorgaande schooljaren, willen wij onze leerlingen opnieuw een aangename week voorschotelen. Iedere dag rond 9.00u komen sprekers vertellen voor de jongens van het laatste jaar. Telkens wordt er een interessant maatschappelijk onderwerp toegelicht.

Dit schooljaar gingen de gespreksdagen door van 28 november tot en met 2 december 2016.

Het programma zag er als volgt uit:

  • CAD Limburg - leven met een verslaving

  • DE RODE ANTRACIET - leven in de gevangenis / het leven daarna

  • TAO Limburg - leven in armoede

  • HIV Nederland - leven met aids en seropositiviteit

  • TRAFFIC INFORMERS - revalideren en leven na een zwaar verkeersongeluk

© 2017 by BuSO Sint-Jansberg